روش های پرداخت

روش های پرداخت

 1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

  همگی کاربران فرازفنون می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پارسیان در سایت فرازفنون پرداخت کنند. موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
  توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

  1. شماره 16 رقمی کارت

   این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

   برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
   رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  3. کد CVV2

   این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  4. تاریخ انقضا

   تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید

 2. پرداخت در محل (فقط در تهران)

  پرداخت در فروشگاه کاربران عزیز فرازفنون با مراجعه حضوری به فروشگاه کالا فرازفنون واقع در تهران- شهرک غرب، بلوار فرحزادی، جنب مسجد جامع شهرک غرب مجتمع تجاری شهرک غرب ،طبقه همکف ، واحد 56 ،ضمن بازدید از فروشگاه فرازفنون، می توانند بصورت حضوری پرداخت خود را انجام دهند.
  پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش فرازفنون در تهران دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

  پرداخت نقدی در محل تحویل برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریان ساکن تهران که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فرازفنون امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 3. پرداخت به روش کارت به کارت

  کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فرازفنون به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و فرازفنون پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

  شماره حساب فروشگاه فرازفنون :
  شماره کارت: 2964-5512-3378-6104 بانک ملت به نام هومن خانلرزاده
  شماره حساب:4467470513 بانک ملت به نام هومن خانلرزاده
  شماره کارت: 0957-0258-2910-5022 بانک پاسارگاد به نام هومن خانلرزاده

کانال تلگرام فروشگاه برق فرازفنون
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

به علت نوسانات قیمت لطفا قبل از خرید و واریز وجه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09354976752-02188564903 رد کردن